Τηλέφωνα επικοινωνίας: 27430 23141 Ξυλόκαστρο | 27430 32312-32313 Δερβένι γιατι το μέλλον ανήκει σε αυτούς που το ονειρεύονται & το προετοιμάζουν ...

Ο συνδυασμός της Ανανεωτικής Συνεργασίας

Ολοκληρώθηκε σήμερα Παρασκευή 9.5.2014 η κατάθεση του ψηφοδελτίου της Ανανεωτικής Συνεργασίας στο Πρωτοδικείο Κορίνθου. Το ψηφοδέλτιο μας απαρτίζεται από μια δημοτική παρέα αξιόλογων προσώπων που έρχονται να ενώσουν και όχι να χωρίσουν το Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης. Είμαστε μια ομάδα νέα, ανεξάρτητη, γεμάτη όρεξη και ενθουσιασμό που θέλει και μπορεί να προσφέρει στο Δήμο.

ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΤΣΙΩΤΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
( ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ
( ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ )

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ
ΓΚΑΪΝΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΪΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΚΟΚΕΦΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΑΒΑ ΖΩΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΖΑΝΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΕΤΕΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
( ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ )

ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΟΥΡΛΩΝΑΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ (ΜΟΡΓΚΑΝ) ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΗΛΙΑΔΗ ΘΕΩΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΒΒΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΚΩΣΤΑΛΑΜΠΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΛΑΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΣΤΕΛΛΟΥ-ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΕΣΣΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΜΑΡΙΟΥ
ΜΠΑΖΙΝΗ-ΜΠΡΑΚΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΕΛΤΣΩΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΥΛΟΥ-ΓΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΑΝΔΗΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ
ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΦΙΑΜΕΓΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
( ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ )

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΡΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ
ΖΑΡΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΜΟΥΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΟΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΣΥΝΟΙΚΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
( ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ )

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΛΙΝΙΑΤΙΚΩΝ
( ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ )

ΕΥΜΟΡΦΟΥΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΜΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΑΝΔΗΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΖΙΟΖΙΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΟΡΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΕΛΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΨΑΡΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ ΡΟΖΕΝΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΚΑΪΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΧΑΣΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΧΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΕΜΕΝΟΥ
( ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ )

ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ
ΧΑΤΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΑΛΕΡΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΡΟΦΑΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΡΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΑΛΟΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
ΤΣΙΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΑΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΛΟΥΤΡΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΛΥΜΠΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΚΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΣΥΝΟΙΚΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΓΚΟΥΡΒΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΦΙΩΤΙΣΣΑΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΚΑΔΑΙΪΚΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΓΙΑΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΖΩΪΤΣΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΙΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΚΑΖΗ ΝΙΚΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΑΛΙΒΕΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΝΑΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΜΠΡΑΚΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΡΑΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ
ΤΣΟΥΛΟΥΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΗΣ ΣΥΝΟΙΚΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΛΑΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΝΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΑΝΘΟΧΩΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΠΑΝΑΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΛΛΗΝΗΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΡΑΧΙΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΤΣΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΒΑΛΙΜΙΤΗ-ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΣΚΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΥΡΟΒΟΛΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΕΘΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΗΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΔΕΜΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΑΝΤΑΠΗΧΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΜΑΡΑΜΑΘΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΦΙΑΝΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΚΟΨΙΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΟΜΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΓΛΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΥΛΙΩΝ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΣΤΟΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΕΑΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΙΜΩΝΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΕΛΥΔΟΡΕΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook